Zwycięstwa Turbo Kozaków i Starej Watahy, 6 goli Majewskiego!
Turbo Kozacy i Stara Wataha odniosły zwycięstwa w sobotnich meczach 7. kolejki Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. To czwarte wygrane obu drużyn w rozgrywkach. Najlepszym strzelcem w dzisiejszych spotkaniach był Sławomir Majewski, który zdobył sześć goli.

Wyniki sobotnich meczów 7. kolejki FALP:

TURBO KOZACY - NAM STRZELAĆ NIE KAZANO 11:4 (4:1)

Gole: Sławomir Majewski 6, Kamil Surma 4, Grzegorz Janas - Jan Roszkowicz 2, Konrad Urbanek, Hubert Gancarski.

Przebieg meczu: 0:1, 1:1, 2:1, 3:1, 4:1 / 5:1, 6:1, 6:2, 7:2, 8:2, 8:3, 9:3, 9:4, 10:4, 11:4.

Szybko na prowadzenie wychodzi Nam Strzelać Nie Kazano a gola zdobywa Jan Roszkowicz. Radosław Leśniak próbuje z dystansu, ale uderza nad bramką. Jan Roszkowicz staje przed szansą, jednak broni Karol Kuliga. Radosław Leśniak uderza dwukrotnie z dystansu, ale bez efektu bramkowego. U rywali na strzał z dystansu decyduje się Hubert Gancarski, który strzela obok słupka. Dwóch okazji nie wykorzystuje Kamil Surma. Do wyrównania doprowadza Sławomir Majewski (1:1). Potem ten sam zawodnik uderza w słupek! Kamil Kiszka strzela tuż obok słupka a jego następna próba kończy się uderzeniem w słupek po rykoszecie! Sławomir Majewski zdobywa pięknego gola w okienko (2:1). Kamil Surma po świetnej, indywidualnej akcji uderza obok bramki. Piotr Sułkowski nie wykorzystuje dogodnej sytuacji. Turbo Kozacy powiększają przewagę po trafieniach Kamila Surmy i Grzegorza Janasa (4:1). Na początku drugiej połowy Sławomir Majewski trafia do siatki ze środka boiska i kompletuje hat-tricka (5:1). Chwilę później Sławomir Majewski staje przed kolejną szansą, ale celuje w słupek! Piękna wrzutka Sławomira Majewskiego w pole karne do Bartosza Sułkowskiego, ale interweniuje Sebastian Binkowicz. Sławomir Majewski powiększa przewagę Turbo Kozaków (6:1). Jan Roszkowicz zdobywa swoją drugą bramkę (6:2). Bardzo dobry okres gry w wykonaniu Kamila Surmy kończy się jego dwoma trafieniami (8:2). Kamil Kiszka uderza w boczną siatkę. Sebastian Binkowicz popisuje się trzema świetnymi interwencjami z rzędu! Bramkarz rywali Damian Klisiewicz dwa razy wybornie broni strzały kapitana NSNK Bartosza Majsterkiewicza. Piotr Sułkowski uderza w słupek! Pierwsze swoje trafienie dziś zalicza Konrad Urbanek (8:3). Kamil Surma celnie trafia do siatki (9:3). Sławomir Majewski uderza nad bramką. Hubert Gancarski strzela czwartego gola dla NSNK (9:4). Sławomir Majewski powiększa swój dorobek o dwie bramki i mecz kończy się wynikiem 11:4 dla Turbo Kozaków.

FORFAN FRYSZTAK - STARA WATAHA 6:12 (1:5)

Gole: Paweł Wójcik 2, Radosław Guzy, Bartłomiej Rec, Mateusz Antosz, Sebastian Banek - Grzegorz Błoniarz 3, Jarosław Mosoń 2, Damian Studniarz 2, Michał Witalec 2, Krzysztof Król 2, Grzegorz Skórka.

Przebieg meczu: 0:1, 0:2, 0:3, 0:4, 1:4, 1:5 / 1:6, 1:7, 2:7, 3:7, 3:8, 3:9, 3:10, 3:11, 4:11, 5:11, 6:11, 6:12.

Na początku spotkania Bartłomiej Rec z Forfana Frysztak zostaje ukarany żółtą kartką za dyskusje. Jarosław Mosoń ma dwie okazje, ale zawodnik Starej Watahy nie daje rady pokonać Waldemara Papugi. Paweł Wójcik uderza w słupek! Piękną akcję Starej Watahy wykańcza Grzegorz Błoniarz (0:1). Jarosław Mosoń znajduje się w dogodnej sytuacji, ale nie wykorzystuje szansy. Piękna wrzutka Grzegorza Błoniarza do Krzysztofa Króla, który uderza głową. Waldemar Papuga jednak jest na posterunku. Fenomenalny strzał Jarosława Mosonia w okienko (0:2). Damian Studniarz zdobywa bramkę po pięknej akcji zespołowej (0:3). Michał Witalec podwyższa prowadzenie (0:4). Kolejne szanse Damiana Studniarza i Krzysztofa Króla, ale bez efektu bramkowego. Paweł Wójcik strzela w słupek! Wreszcie pierwszego gola dla Forfana zdobywa kapitan Radosław Guzy (1:4). Krzysztof Król w dogodnej sytuacji zostaje zatrzymany przez Waldemara Papugę. Dwóch okazji nie wykorzystuje Sebastian Banek. Grzegorz Błoniarz zdobywa swojego drugiego gola (1:5). Następnie ten sam zawodnik uderza w słupek! W drugiej połowie Stara Wataha powiększa przewagę za sprawą bramki Krzysztofa Króla (1:6). Grzegorz Błoniarz kompletuje hat-tricka (1:7). Forfan dochodzi do głosu po dwóch trafieniach Bartłomieja Reca i Mateusza Antosza (3:7). Paweł Wójcik strzela w słupek! Stara Wataha zdobywa cztery gole z rzędu po strzałach Damiana Studniarza, Michała Witalca, Grzegorza Skórki oraz Krzysztofa Króla (3:11). Kontrofensywa w wykonaniu Forfana kończy się dwoma golami Pawła Wójcika i trafieniem Sebastiana Banka (6:11). Wynik meczu ustala Jarosław Mosoń (6:12).

Sobotnie mecze 7. kolejki FALP sędziował Pan Krzysztof Hals z Brzostku.

Niedzielny mecz Dream Team Strzyżów - Gang Świeżaków został ODWOŁANY!


Zwycięstwa Turbo Kozaków i Starej Watahy, 6 goli Majewskiego! Zwycięstwa Turbo Kozaków i Starej Watahy, 6 goli Majewskiego! Reviewed by Tomasz Bysiewicz on stycznia 20, 2018 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.