Terminarz I liga

TERMINARZ II RUNDY 3. EDYCJI FALP SEZON 2019/2020:

1. KOLEJKA: 

GRUPA I (HALA GOGOŁÓW, 22 GRUDNIA)

Skarbek Gogołów 5:8 Dream Team Strzyżów
Morgan/GOSIR Frysztak 3:5 JakMyGrały
Apteka Różana 8:5 Albatros
Rośli Obrońcy 6:3 Wybrzeże Klatki Schodowej

GRUPA II (HALA FRYSZTAK, 21 GRUDNIA)

Nowy Styl 5:4 Modrzew Team
Bakon Team 12:1 Orły Pstrągówka
Valencja Krosno 9:4 FC Ponalewce
Power Team 6:4 Peaky Blinders

2. KOLEJKA:

GRUPA I (HALA FRYSZTAK, 28 GRUDNIA)

Skarbek Gogołów 6:7 Morgan/GOSIR Frysztak
Dream Team Strzyżów 8:5 Wybrzeże Klatki Schodowej
JakMyGrały 8:4 Albatros
Apteka Różana 6:6 Rośli Obrońcy

GRUPA II (HALA GOGOŁÓW, 29 GRUDNIA)

Bakon Team 7:8 FC Ponalewce
Orły Pstrągówka 6:13 Peaky Blinders
Valencja Krosno 12:7 Modrzew Team
Power Team 12:7 Nowy Styl

3. KOLEJKA:

GRUPA I (HALA GOGOŁÓW, 5 STYCZNIA)

Rośli Obrońcy 8:6 Albatros
Wybrzeże Klatki Schodowej 7:8 Morgan/GOSIR Frysztak
JakMyGrały 12:1 Skarbek Gogołów
Dream Team Strzyżów 7:11 Apteka Różana

GRUPA II (HALA FRYSZTAK, 4 STYCZNIA)

Valencja Krosno 4:2 Power Team
Nowy Styl 5:6 Bakon Team
Peaky Blinders 6:5 Modrzew Team
FC Ponalewce 16:3 Orły Pstrągówka

4. KOLEJKA:

GRUPA I (HALA FRYSZTAK, 11 STYCZNIA)

Rośli Obrońcy 11:2 Dream Team Strzyżów
Skarbek Gogołów 4:4 Albatros
Wynik zweryfikowany na 5:4.
Wybrzeże Klatki Schodowej 10:20 JakMyGrały
Morgan/GOSIR Frysztak 10:7 Apteka Różana

GRUPA II (HALA GOGOŁÓW, 12 STYCZNIA)

Orły Pstrągówka 6:6 Nowy Styl
Power Team 1:9 Modrzew Team
Bakon Team 5:14 Valencja Krosno
Peaky Blinders 6:1 FC Ponalewce

5. KOLEJKA:

GRUPA I (HALA GOGOŁÓW, 19 STYCZNIA)

Dream Team Strzyżów 0:5 (walkower) Albatros
Skarbek Gogołów 13:6 Wybrzeże Klatki Schodowej
Morgan/GOSIR Frysztak 4:7 Rośli Obrońcy
Apteka Różana 7:12 JakMyGrały

GRUPA II (HALA GOGOŁÓW, 18 STYCZNIA)

Power Team 10:6 Bakon Team
FC Ponalewce 5:6 Modrzew Team
Nowy Styl 6:5 Peaky Blinders
Valencja Krosno 15:2 Orły Pstrągówka

6. KOLEJKA:

GRUPA I (HALA GOGOŁÓW, 25 STYCZNIA)

JakMyGrały 7:6 Rośli Obrońcy
Wybrzeże Klatki Schodowej 0:5 vo Albatros
Dream Team Strzyżów 0:5 vo Morgan/GOSIR Frysztak
Apteka Różana 3:7 Skarbek Gogołów

GRUPA II (HALA GOGOŁÓW, 26 STYCZNIA)

Orły Pstrągówka 5:10 Modrzew Team
Peaky Blinders 9:5 Bakon Team
FC Ponalewce 7:5 Power Team
Nowy Styl 7:10 Valencja Krosno

7. KOLEJKA:

GRUPA I (HALA ?, 2 LUTEGO)

17:00 Wybrzeże Klatki Schodowej - Apteka Różana
18:00 Morgan/GOSIR Frysztak - Albatros
19:00 Rośli Obrońcy - Skarbek Gogołów
20:00 JakMyGrały - Dream Team Strzyżów

GRUPA II (HALA FRYSZTAK, 1 LUTEGO)

17:00 FC Ponalewce - Nowy Styl
18:00 Orły Pstrągówka - Power Team
19:00 Bakon Team - Modrzew Team
20:00 Peaky Blinders - Valencja Krosno

TERMINARZ I RUNDY:

1. KOLEJKA:

GRUPA A (HALA FRYSZTAK, 16 LISTOPADA):

Power Team 1:11 Dream Team Strzyżów
FC Ponalewce 6:7 Orły Pstrągówka
Apteka Różana 8:3 Wybrzeże Klatki Schodowej
Nowy Styl 7:8 Morgan/GOSIR Frysztak

GRUPA B (HALA GOGOŁÓW, 17 LISTOPADA):

Albatros 14:8 Valencja Krosno
Peaky Blinders 4:4 Modrzew Team
Skarbek Gogołów 18:4 Bakon Team
JakMyGrały 4:6 Rośli Obrońcy

2. KOLEJKA:

GRUPA A (HALA GOGOŁÓW, 24 LISTOPADA):

Orły Pstrągówka 2:5 Power Team
Apteka Różana 8:1 Nowy Styl
Morgan/GOSIR Frysztak 6:3 FC Ponalewce
Dream Team Strzyżów 7:7 Wybrzeże Klatki Schodowej

GRUPA B (HALA FRYSZTAK, 23 LISTOPADA):

Bakon Team 7:8 Valencja Krosno
Rośli Obrońcy 8:9 Skarbek Gogołów
Modrzew Team 7:15 JakMyGrały
Albatros 15:7 Peaky Blinders

3. KOLEJKA:

GRUPA A (HALA FRYSZTAK, 30 LISTOPADA):

FC Ponalewce 4:16 Apteka Różana
Power Team 3:9 Morgan/GOSIR Frysztak
Dream Team Strzyżów 6:3 Orły Pstrągówka
Nowy Styl 5:10 Wybrzeże Klatki Schodowej

GRUPA B (HALA GOGOŁÓW, 30 LISTOPADA):

Peaky Blinders 9:5 Valencja Krosno
JakMyGrały 10:8 Albatros
Skarbek Gogołów 7:3 Modrzew Team
Bakon Team 5:10 Rośli Obrońcy

4. KOLEJKA:

GRUPA A (HALA GOGOŁÓW, 1 GRUDNIA):

Orły Pstrągówka 6:20 Wybrzeże Klatki Schodowej
Morgan/GOSIR Frysztak 8:9 Dream Team Strzyżów
Apteka Różana 5:2 Power Team
Nowy Styl 9:4 FC Ponalewce

GRUPA B (HALA FRYSZTAK, 1 GRUDNIA):

Peaky Blinders 5:11 JakMyGrały
Modrzew Team 4:7 Bakon Team
Rośli Obrońcy 10:3 Valencja Krosno
Albatros 4:8 Skarbek Gogołów

5. KOLEJKA: 


GRUPA A (HALA FRYSZTAK, 7 GRUDNIA):

Power Team 6:8 Nowy Styl
FC Ponalewce 5:8 Wybrzeże Klatki Schodowej
Dream Team Strzyżów 2:9 Apteka Różana
Orły Pstrągówka 3:8 Morgan/GOSIR Frysztak

GRUPA B (HALA GOGOŁÓW, 8 GRUDNIA):

Bakon Team 5:21 Albatros
JakMyGrały 8:9 Valencja Krosno
Skarbek Gogołów 4:2 Peaky Blinders
Rośli Obrońcy 4:1 Modrzew Team

6. KOLEJKA:

GRUPA A (HALA GOGOŁÓW, 14 GRUDNIA):

Apteka Różana 41:0 Orły Pstrągówka
Morgan/GOSIR Frysztak 7:4 Wybrzeże Klatki Schodowej
Nowy Styl 9:4 Dream Team Strzyżów
FC Ponalewce 5:5 Power Team

GRUPA B (HALA FRYSZTAK, 14 GRUDNIA):

Modrzew Team 4:3 Valencja Krosno
Albatros 6:6 Rośli Obrońcy
JakMyGrały 4:4 Skarbek Gogołów
Peaky Blinders 2:6 Bakon Team

7. KOLEJKA:

GRUPA A (HALA FRYSZTAK, 15 GRUDNIA):

Orły Pstrągówka 2:10 Nowy Styl
Morgan/GOSIR Frysztak 3:9 Apteka Różana
Power Team 10:19 Wybrzeże Klatki Schodowej
Dream Team Strzyżów 6:2 FC Ponalewce

GRUPA B (HALA GOGOŁÓW, 15 GRUDNIA):

Rośli Obrońcy 13:1 Peaky Blinders
Skarbek Gogołów 7:6 Valencja Krosno
Bakon Team 6:11 JakMyGrały
Modrzew Team 5:6 Albatros


Terminarz I liga Terminarz I liga Reviewed by Wojciech Patla on stycznia 28, 2020 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.