Terminarz I liga

1. kolejka (24-25 listopada):

Apteka Różana 12:3 Galaktyczni Wymiatacze
Dream Team Strzyżów 16:3 Forfan Frysztak
Skarbek Gogołów 11:1 GOSiR Frysztak
Blue-Screen Team 9:2 Gang Świeżaków
FKS Frysztak 14:3 Rośli Obrońcy
Acordi 1:9 JMG JakMyGrały
Profesorzy Futbolu 22:0 FMT Morgan
Modrzew Team 9:5 FC Ponalewce

2. kolejka (1-2-6 grudnia):

Rośli Obrońcy 10:3 Galaktyczni Wymiatacze
JMG JakMyGrały 14:6 Modrzew Team
FMT Morgan 2:24 FKS Frysztak
Gang Świeżaków 10:14 Dream Team Strzyżów
FC Ponalewce 8:3 Blue-Screen Team
Forfan Frysztak 7:15 Profesorzy Futbolu
Apteka Różana 8:3 Skarbek Gogołów
GOSiR Frysztak 2:8 Acordi

3. kolejka (8-9 grudnia):

FKS Frysztak 20:3 Forfan Frysztak
Dream Team Strzyżów 4:9 FC Ponalewce
Blue-Screen Team 4:12 JMG JakMyGrały
Profesorzy Futbolu 14:4 Gang Świeżaków
Modrzew Team 3:0 (walkower) GOSiR Frysztak
Acordi 3:8 Apteka Różana
Rośli Obrońcy 6:0 FMT Morgan
Skarbek Gogołów 5:8 Galaktyczni Wymiatacze

4. kolejka (15-16 grudnia):

FMT Morgan 3:8 Galaktyczni Wymiatacze
Apteka Różana 16:2 Modrzew Team
Skarbek Gogołów 7:7 Acordi
GOSiR Frysztak 3:10 Blue-Screen Team
Gang Świeżaków 3:17 FKS Frysztak
JMG JakMyGrały 7:3 Dream Team Strzyżów
Rośli Obrońcy 15:1 Forfan Frysztak
FC Ponalewce 4:10 Profesorzy Futbolu

5. kolejka (22-23 grudnia):

FMT Morgan 5:3 Forfan Frysztak
FKS Frysztak 5:5 FC Ponalewce
Rośli Obrońcy 12:2 Gang Świeżaków
Blue-Screen Team 2:16 Apteka Różana
Dream Team Strzyżów 10:2 GOSiR Frysztak
Acordi 4:5 Galaktyczni Wymiatacze
Profesorzy Futbolu 6:3 JMG JakMyGrały
Modrzew Team 0:7 Skarbek Gogołów

6. kolejka (29-30 grudnia, 10 stycznia):

Acordi 6:5 Modrzew Team
JMG JakMyGrały 7:5 FKS Frysztak
FC Ponalewce 2:2 Rośli Obrońcy
Gang Świeżaków 5:6 FMT Morgan
Skarbek Gogołów 11:4 Blue-Screen Team
Forfan Frysztak 4:15 Galaktyczni Wymiatacze
Apteka Różana 5:11 Dream Team Strzyżów
GOSiR Frysztak 5:14 Profesorzy Futbolu

7. kolejka (5 i 24 stycznia):

Modrzew Team 6:3 Galaktyczni Wymiatacze
Dream Team Strzyżów 6:9 Skarbek Gogołów
Profesorzy Futbolu 6:3 Apteka Różana
Forfan Frysztak 4:5 Gang Świeżaków
FMT Morgan 4:8 FC Ponalewce
Blue-Screen Team 9:8 Acordi
Rośli Obrońcy 8:3 JMG JakMyGrały
FKS Frysztak 28:2 GOSiR Frysztak 

8. kolejka (12-13 oraz 24 stycznia):

GOSiR Frysztak 3:10 Rośli Obrońcy
Modrzew Team 9:5 Blue-Screen Team
Apteka Różana 7:3 FKS Frysztak
FC Ponalewce 3:0 (walkower) Forfan Frysztak
Skarbek Gogołów 3:13 Profesorzy Futbolu
Gang Świeżaków 4:8 Galaktyczni Wymiatacze
JMG JakMyGrały 12:2 FMT Morgan 
Acordi 8:13 Dream Team Strzyżów 

9. kolejka (19-20 stycznia):

Gang Świeżaków 7:9 FC Ponalewce
FMT Morgan 8:8 GOSiR Frysztak
Rośli Obrońcy 2:9 Apteka Różana
FKS Frysztak 8:5 Skarbek Gogołów
Forfan Frysztak 3:10 JMG JakMyGrały
Dream Team Strzyżów 17:4 Modrzew Team
Blue-Screen Team 6:7 Galaktyczni Wymiatacze
Profesorzy Futbolu 3:0 (walkower) Acordi

10. kolejka (26-27 stycznia):

JMG JakMyGrały 14:5 Gang Świeżaków
GOSiR Frysztak 3:6 Forfan Frysztak
Blue-Screen Team 4:12 Dream Team Strzyżów
Apteka Różana 25:2 FMT Morgan
Skarbek Gogołów 2:6 Rośli Obrońcy
FC Ponalewce 7:12 Galaktyczni Wymiatacze
Acordi 3:18 FKS Frysztak
Modrzew Team 0:3 (walkower) Profesorzy Futbolu

11. kolejka (2-3 lutego):

Rośli Obrońcy 3:0 (walkower) Acordi
FMT Morgan 5:8 Skarbek Gogołów
Dream Team Strzyżów 7:5 Galaktyczni Wymiatacze
Forfan Frysztak 4:17 Apteka Różana
FC Ponalewce 4:12 JMG JakMyGrały
Profesorzy Futbolu 6:3 Blue-Screen Team
FKS Frysztak 4:7 Modrzew Team
Gang Świeżaków 3:0 (walkower) GOSiR Frysztak

12. kolejka (9-10 lutego):

JMG JakMyGrały 15:8 Galaktyczni Wymiatacze
GOSiR Frysztak 0:3 (walkower) FC Ponalewce
Skarbek Gogołów 8:3 Forfan Frysztak
Acordi 14:3 FMT Morgan
Apteka Różana 13:3 Gang Świeżaków
Dream Team Strzyżów 4:4 Profesorzy Futbolu
Modrzew Team 2:6 Rośli Obrońcy
Blue-Screen Team 3:0 (walkower) FKS Frysztak

13. kolejka (16-17 i 28 lutego):

Profesorzy Futbolu 13:6 Galaktyczni Wymiatacze
Gang Świeżaków 6:14 Skarbek Gogołów
Rośli Obrońcy 6:2 Blue-Screen Team
FKS Frysztak 10:9 Dream Team Strzyżów
Forfan Frysztak 8:4 Acordi
FC Ponalewce 6:17 Apteka Różana
JMG JakMyGrały 16:6 GOSiR Frysztak
FMT Morgan 4:13 Modrzew Team

14. kolejka (23-24 lutego):

Acordi 10:6 Gang Świeżaków
Profesorzy Futbolu 4:7 FKS Frysztak
Apteka Różana 5:4 JMG JakMyGrały
Skarbek Gogołów 6:6 FC Ponalewce
GOSiR Frysztak 0:3 (walkower) Galaktyczni Wymiatacze
Blue-Screen Team 9:3 FMT Morgan
Dream Team Strzyżów 5:13 Rośli Obrońcy
Modrzew Team 5:7 Forfan Frysztak

15. kolejka:

Sobota (2 marca):

17:00 FC Ponalewce - Acordi
18:00 GOSiR Frysztak - Apteka Różana
19:00 FMT Morgan - Dream Team Strzyżów
20:00 FKS Frysztak - Galaktyczni Wymiatacze

Niedziela (3 marca):

17:00 Rośli Obrońcy - Profesorzy Futbolu
18:00 JMG JakMyGrały - Skarbek Gogołów
19:00 Gang Świeżaków - Modrzew Team
20:00 Forfan Frysztak - Blue-Screen Team



Terminarz I liga Terminarz I liga Reviewed by Wojciech Patla on lutego 28, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.