Hit 7. kolejki dla Apteki Różanej, zdecydowane zwycięstwo Profesorów Futbolu!Apteka Różana pokonała Skarbka Gogołów 4:2 w hicie 7. kolejki Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Zawodnikiem meczu był bez wątpienia Marcin Pilut, który był dziś w znakomitej formie i udokumentował to hat-trickiem! W drugim spotkaniu Profesorzy Futbolu rozbili BGD Glinik Dolny 18:2.

Wyniki piątkowych meczów 7. kolejki FALP:

BGD GLINIK DOLNY - PROFESORZY FUTBOLU 2:18 (0:5)

Gole: Robert Rakoczy, Michał Niemiec - Przemysław Duliński 4, Wojciech Piechowiak 4, Paweł Petka 4, Grzegorz Furtek 2, Grzegorz Bieniek 2, Sławomir Szopa, Łukasz Góra.

Przebieg meczu: 0:1, 0:2, 0:3, 0:4, 0:5 / 0:6, 0:7, 1:7, 1:8, 1:9, 1:10, 1:11, 1:12, 1:13, 1:14, 1:15, 1:16, 1:17, 1:18, 2:18.

SKARBEK GOGOŁÓW - APTEKA RÓŻANA 2:4 (0:1)

Gole: Michał Jedziniak, Albert Jedziniak - Marcin Pilut 3, Paweł Wnęk.

Przebieg meczu: 0:1 / 0:2, 0:3, 0:4, 1:4, 2:4.

BGD Glinik Dolny przystąpił do meczu z Profesorami Futbolu w 5-osobowym składzie. Na ławce znajdował się tylko kontuzjowany Bartłomiej Rakoczy, który nie grał. Wynik meczu otwiera Przemysław Duliński (0:1). Dwie okazje ma Robert Rakoczy, ale w obu strzela obok bramki. Łukasz Góra próbuje z dystansu, ale niecelnie. Szansa Profesorów na drugą bramkę, ale Przemysław Duliński uderza w słupek z rzutu karnego! Wynik podwyższają Grzegorz Furtek i Przemysław Duliński (0:3). W dwóch sytuacjach szczęścia brakuje Grzegorzowi Bieńkowi, który najpierw strzela w poprzeczkę a potem w słupek! Jedna szansa rywali kończy się uderzeniem Michała Niemca w bramkarza. Paweł Petka zdobywa czwartego gola dla Profesorów. Łukasz Góra w dogodnej sytuacji wycelował w słupek! Kolejne trafienie w słupek tym razem Pawła Petki! Wojciech Piechowiak ustala wynik pierwszej odsłony (0:5). Druga część gry rozpoczyna się od okazji Przemysława Dulińskiego, który pudłuje z bliskiej odległości. Michał Niemiec znajduje się w dogodnej sytuacji, ale kończy się to bez efektu bramkowego. Dwa trafienia z rzędu Wojciecha Piechowiaka (0:7). Wreszcie pierwsze trafienie dla BGD zalicza Robert Rakoczy (1:7). Od tego momentu druzgocącą przewagę osiągają Profesorzy Futbolu, którzy zdobywają jedenaście goli z rzędu! (1:18). Bryluje w tym okresie meczu Paweł Petka, który trzykrotnie trafia do siatki. Pod koniec meczu jedną z trzech sytuacji dla BGD wykorzystuje Michał Niemiec, który ustala wynik meczu (2:18).

W hicie 7. kolejki na przeciw siebie stanęły zespoły Skarbka Gogołów i Apteki Różanej. Pierwszą sytuację w spotkaniu ma Fabian Ogrodnik, który uderza w poprzeczkę! Próba Marcina Jedziniaka kończy się udaną interwencją Michała Piluta. Michał Jamróg ma dwie okazje, ale nie wykorzystuje żadnej. Marcin Pilut znajduje się w dogodnej sytuacji, ale udanie interweniuje Paweł Bysiewicz. Kontra Skarbka, po której Marcin Kuternoga zostaje zatrzymany przez Michała Piluta. Kolejne szanse gogołowian, ale Michał Jedziniak i Artur Winiarski nie trafiają do siatki. Na strzały decydują się Fabian Ogrodnik i Michał Jamróg, ale w obu przypadkach pewnie broni Paweł Bysiewicz. Krzysztof Jedziniak próbuje z dystansu, ale piłka leci obok bramki. Marcin Pilut dosłownie w ostatnim momencie pierwszej połowy strzela pierwszego gola w meczu i wyprowadza Aptekę Różaną na prowadzenie 1:0. W drugiej połowie jeden z ataków Apteki kończy się trafieniem Pawła Wnęka (0:2). Przed dwoma szansami na gola staje Szymon Wnęk, ale najpierw uderza obok bramki a potem w słupek! Adam Jedziniak decyduje się na strzał, ale piłka ląduje poza bramką. Kolejna szansa Szymona Wnęka, który piętą próbuje oszukać Pawła Bysiewicza, ale bramkarz Skarbka nie daje się zaskoczyć. Marcin Pilut ma dwie okazje, najpierw strzela w boczną siatkę a potem zostaje zablokowany przez rywali. Po ładnej, indywidualnej akcji Marcin Pilut zdobywa trzeciego gola dla Apteki Różanej. Na pierwszą bramkę okazję ma Skarbek, ale Marcin Jedziniak nie wykorzystuje rzutu karnego! Marcin Pilut świetnym strzałem w okienko kompletuje hat-tricka (0:4). Michał Jedziniak zdobywa pierwszego gola dla Skarbka (1:4). Dwie szanse ma Apteka Różana, ale Dariusz Winiarski i Fabian Ogrodnik nie dali rady pokonać Pawła Bysiewicza. Rozmiary porażki zmniejsza Albert Jedziniak uderzeniem z rzutu wolnego (2:4).

Piątkowe mecze 7. kolejki FALP sędziował Pan Arkadiusz Tomasiewicz z Jodłowej.


Hit 7. kolejki dla Apteki Różanej, zdecydowane zwycięstwo Profesorów Futbolu! Hit 7. kolejki dla Apteki Różanej, zdecydowane zwycięstwo Profesorów Futbolu! Reviewed by Tomasz Bysiewicz on stycznia 19, 2018 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.