Drużyny

DRUŻYNY 3. EDYCJI FALP
SEZON 2019/2020

ALBATROS ⚽🆕

1. Dariusz GAZDA (Kapitan) 2. Grzegorz BIENIEK 3. Łukasz GRABSKI 4. Paweł NIEWIAROWSKI 5. Mateusz SZYMAŃSKI 6. Jakub DRYGAŚ 7. Arkadiusz DRYGAŚ 8. Jakub JAMRÓG 9. Łukasz GÓRA 10. Grzegorz FURTEK 11. Grzegorz DRYGAŚ 12. Michał MISIORA 13. Łukasz KOZIARZ

APTEKA RÓŻANA

1. Dariusz WINIARSKI (Kapitan) 2. Szymon WNĘK 3. Paweł WNĘK 4. Marcin PILUT 5. Jakub PYZOCHA 6. Dawid KRÓL 7. Grzegorz JURCZAK 8. Arkadiusz REC 9. Jakub BEDNARZ 10. Jakub KOWALSKI 11. Fabian OGRODNIK 12. Michał JAMRÓG 13. Jarosław MOSOŃ

BAKON TEAM ⚽🆕

1. Paweł SZAFRAN (Kapitan) 2. Marek MAZUR 3. Grzegorz LORENC 4. Wojciech KOŁEK 5. Filip KOŁEK 6. Kamil ROGALA 7. Dominik JURGOWIAN 8. Dawid GAŁUSZKA 9. Krzysztof BŁAŻ 10. Sławomir ZAJCHOWSKI 11. Mateusz CIEŚLA 12. Dawid LORENC 13. Przemysław KNAP 14. Kamil ZEDLER

DREAM TEAM STRZYŻÓW

1. Jakub MAZUR (Kapitan) 2. Bolesław BOŻEK 3. Filip NOWAK 4. Krystian WILUSZ 5. Michał DUREK 6. Mirosław DUREK 7. Michał MROCZKA 8. Paweł RUSZAŁA 9. Szymon KOZAK 10. Kacper GUGAŁA

FC PONALEWCE

1. Dawid WITALEC (Kapitan) 2. Paweł PERŁOWSKI 3. Patryk PERŁOWSKI 4. Michał DZIOK 5. Grzegorz MIŁOŚ 6. Paweł JURASZ 7. Tomasz WITALEC 8. Przemysław BŁONIARZ

JAKMYGRAŁY

1. Dawid ZIMNY (Kapitan) 2. Daniel DZIOK 3. Grzegorz KUTA 4. Sławomir BORUTA 5. Gabriel DŁUGOSZ 6. Waldemar ZŁOTEK 7. Marcin DŁUGOSZ 8. Rafał TOKARSKI 9. Marcin BORUTA 10. Kacper GOŁDA 11. Radosław STANISZ

MODRZEW TEAM

1. Marcin GAJDA (Kapitan) 2. Mateusz GAJDA 3. Krzysztof Wilk 4. Damian MOTYKA 5. Kamil MOTYKA 6. Krystian HACZELA 7. Jakub WILUSZ 8. Łukasz RAŚ 9. Bogdan GAJDA 10. Jakub LECHOWICZ 11. Adam DOBEK 12. Jakub PIKUŁA 13. Patryk RUSZAŁA

MORGAN/GOSIR FRYSZTAK ⚽🆕

1. Tomasz SZYMKOWICZ (Kapitan) 2. Jerzy SZYMKOWICZ 3. Grzegorz SZEWCZYK 4. Marek LEWKO 5. Piotr TULEJA 6. Kacper CZERNICKI 7. Kacper SOKOŁOWSKI 8. Waldemar SZAFRAN 9. Mateusz DYKA 10. Bartosz BODUCH 11. Szymon ARCISZEWSKI 12. Tomasz ARCISZEWSKI 13. Marek ARMATA 14. Mateusz WIELG

NOWY STYL ⚽🆕

1. Dawid JARECKI (Kapitan) 2. Marcin Gancarski 3. Arkadiusz URBANEK 4. Sebastian LEŚNIAK 5. Hubert GANCARSKI 6. Marcin KOŚ 7. Artur SKOCZ 8. Damian KLISIEWICZ 9. Radosław LEŚNIAK 10. Kamil SURMA 11. Bartosz MAJSTERKIEWICZ 12. Konrad URBANEK 13. Kamil KISZKA

ORŁY PSTRĄGÓWKA ⚽🆕 
(Trwa konkurs na nazwę drużyny)

1. Paweł PETKA (Kapitan) 2. Bartłomiej SZELA 3. Piotr JEDZINIAK 4. Bartłomiej GAŁUSZKA 5. Tomasz WAPIŃSKI 6. Łukasz KLIMEK 7. Łukasz JEDZINIAK 8. Adrian FURTEK 9. Patryk FURTEK 10. Kacper SIENKOWSKI 11. Jakub GODEK 12. Marcin GABOR 13. Jakub KOWALCZYK 14. Michał KIELAR

PEAKY BLINDERS ⚽🆕

1. Paweł WÓJCIK (Kapitan) 2. Krzysztof KRÓL 3. Mateusz BANEK 4. Dawid GLIWSKI 5. Grzegorz SKÓRKA 6. Waldemar WIGLUSZ 7. KAMIL MISIURA 8. Mateusz ANTOSZ 9. Patryk DZIOK 10. Maciej DYKAS 11. Seweryn ZIAJOR 12. Łukasz NIERODA 13. Bartłomiej REC 14. Damian MAZIARZ

POWER TEAM ⚽🆕

1. Hubert ZAGÓRSKI (Kapitan) 2. Michał CHLEBICA 3. Dominik ŚLIWA 4. Dawid BŁAŻEJOWSKI 5. Kamil ARMATA 6. Kamil KUTA 7. Krystian OGRODNIK 8. Jakub NIEBYLECKI 9. Jakub OGORZAŁEK 10. Patryk CIOŁKOSZ 11. Patryk MIKUSZEWSKI 12. Łukasz TĘCZA 13. Tomasz KUTA

ROŚLI OBROŃCY

1. Sławomir MAJEWSKI (Kapitan) 2. Wiktor MAJEWSKI 3. Michał CISZEWSKI 4. Grzegorz JANAS 5. Adam JANAS 6. Piotr SUŁKOWSKI 7. Dawid HENDZEL 8. Krzysztof HENDZEL

SKARBEK GOGOŁÓW

1. Paweł BYSIEWICZ (Kapitan) 2. Albert JEDZINIAK 3. Marcin JEDZINIAK 4. Adam JEDZINIAK 5. Michał JEDZINIAK 6. Krzysztof JEDZINIAK 7. Daniel SZYDŁO 8. Artur WINIARSKI 9. Franciszek NIEKOWAL 10. Jan BOROŃ 11. Hubert STASIOWSKI 12. Łukasz ZAMORSKI

VALENCJA KROSNO ⚽🆕

1. Krzysztof WÓJCIK (Kapitan) 2. Tomasz ZIOBRO 3. Rafał CZAPOR 4. Łukasz JÓZEFCZYK 5. Konrad KWOLEK 6. Michał LORENS 7. Marcin RYMARZ 8. Dawid SURMACZ

WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ ⚽🆕

1. Grzegorz OLIWA (Kapitan) 2. Kacper BORUTA 3. Kacper RYPYŚĆ 4. Bartosz SZYMAŃSKI 5. Szymon SZYMAŃSKI 6. Jakub SZYMAŃSKI 7. Jakub SZYMAŃSKI 8. Patryk WALCZAK 9. Sebastian SZYPUŁA 10. Filip BORUTA

UWAGA:

Limit zawodników w drużynie, którzy mogą zagrać w lidze to 14. Drużyny, które posiadają w składzie mniej niż 14 graczy - mogą zgłosić nowych zawodników w każdym momencie trwania rozgrywek trzeciej edycji FALP.

Kontakt z Kierownikiem Obsługi Ligi:

TOMASZ BYSIEWICZ 
(nr tel. 795314376 / e-mail: tbysiewicz@interia.pl)


Drużyny Drużyny Reviewed by Wojciech Patla on listopada 12, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.