Forfan Frysztak z pierwszym zwycięstwem, Dream Team gromi BGD!


Forfan Frysztak i Dream Team Strzyżów to drużyny, które odniosły zwycięstwa w sobotnich meczach 6. kolejki Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Zespół Forfana Frysztak odniósł pierwsze zwycięstwo w lidze.

Wyniki sobotnich meczów 6. kolejki FALP:

FORFAN FRYSZTAK - NAM STRZELAĆ NIE KAZANO 7:5 (5:2)

Gole: Sebastian Banek 4, Kamil Zeid 2, Paweł Wójcik - Bartosz Majsterkiewicz 2, Konrad Urbanek 2, Jan Roszkowicz.

Przebieg meczu: 1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 4:1, 5:1, 5:2 / 6:2, 6:3, 6:4, 7:4, 7:5

DREAM TEAM STRZYŻÓW - BGD GLINIK DOLNY 14:4 (9:2)

Gole: Kacper Gugała 4, Jakub Mazur 3, Szymon Margański 3, Bolesław Bożek 2, Michał Mroczka, Paweł Król - Michał Niemiec 2, Robert Rakoczy, Łukasz Bregisz.

Przebieg meczu: 1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 5:0, 6:0, 7:0, 8:0, 8:1, 9:1, 9:2 / 10:2, 11:2, 11:3, 12:3, 13:3, 13:4, 14:4.

W pierwszej sobotniej konfrontacji doszło do starcia Forfana Frysztak z Nam Strzelać Nie Kazano. Pierwszy okazję miał Sebastian Banek, ale strzelił obok bramki. U rywali na strzał zdecydował się Konrad Urbanek, ale został zablokowany. Sebastian Banek celnie przymierzył i otworzył wynik spotkania. Krzysztof Jurasz potężnie huknął z dystansu, ale bez powodzenia. Na 2:0 podwyższył Kamil Zeid. W dogodnej sytuacji znalazł się Sebastian Banek, ale uderzył obok bramki a potem prosto w bramkarza. Dwóch szans nie wykorzystał Konrad Urbanek. Sebastian Banek rozkręcił się na dobre i zdobył dwie bramki z rzędu (4:0). W końcu pierwsze trafienie u rywali zaliczył kapitan Bartosz Majsterkiewicz (4:1). Sebastian Banek napierał na bramkę po kolejne gole, ale zabrakło mu szczęścia w dwóch sytuacjach. Jan Roszkowicz spróbował swoich sił, ale pewnie obronił Waldemar Papuga. Swojego czwartego gola w tym meczu zdobył Sebastian Banek (5:1). Debiutujący w NSNK - Artur Koś stanął przed szansą, ale skończyło się bez efektu bramkowego. Jan Roszkowicz najpierw zmarnował dogodną sytuację a po chwili zdobył drugiego gola dla NSNK (5:2). W drugiej połowie pierwszym, który zdobył bramkę był Paweł Wójcik (6:2). Dwie szanse miało NSNK, ale Kamil Kiszka i Bartosz Majsterkiewicz nie trafili w światło bramki. Sebastian Banek uderzył w słupek! NSNK doszło do głosu i konsekwencją tego były dwa gole z rzędu po strzałach Bartosza Majsterkiewicza i Konrada Urbanka (6:4). W Forfanie próby zdobycia goli podjęli Paweł Wójcik i Sebastian Banek, ale piłka po ich strzałach powędrowała obok bramki. Kamil Zeid zdobył gola na 7:4. Wynik meczu ustalił Konrad Urbanek (7:5). Potem swoje podwójne sytuacje mieli jeszcze Sebastian Banek i Konrad Urbanek, ale wynik już się nie zmienił.

Ostatni mecz szóstej kolejki przyniósł osiemnaście goli. Pierwszą dogodną sytuację miał Paweł Król, ale nie wpakował piłki do bramki. Potem gola zdobył kapitan Jakub Mazur a piekielnie skuteczny okazał się Szymon Margański, który zdobył trzy gole z rzędu! Na 5:0 podwyższył Kacper Gugała. Potem pierwszą sytuację miało BGD, ale Damian Maziarz nie dał rady pokonać z rzutu wolnego Michała Mroczkę. Jakub Mazur uderzył tuż obok słupka. Bramkarz Michał Mroczka przechwycił piłkę i zdobył gola po szybkim rajdzie (6:0). Druga szansa dla Damiana Maziarza, ale został zatrzymany przez Michała Mroczkę. Dream Team nie spuszczał z tonu i zaliczył na swoim koncie kolejne trafienia autorstwa Kacpra Gugały i Bolesława Bożka (8:0). Pierwszego gola dla BGD strzelił Robert Rakoczy a po chwili na 9:1 po dobitce podwyższył Paweł Król. Wynik pierwszej połowy ustalił Michał Niemiec (9:2). Druga część gry rozpoczęła się od dogodnej sytuacji Roberta Rakoczego, ale zawodnik BGD spudłował. Dziesiątego gola dla Dream Team zdobył Kacper Gugała. Potem Michał Mroczka uderzył w poprzeczkę a chwilę później Bolesław Bożek wycelował w słupek! Wreszcie Jakub Mazur znalazł drogę do bramki i było 11:2. Następnie kolejne okazje strzyżowian w wykonaniu Michała Mroczki i Szymona Margańskiego kończą się uderzeniami w słupek! Michał Niemiec celnie trafia do siatki (11:3). Dream Team odpowiedział dwoma golami z rzędu po strzałach Bolesława Bożka i Kacpra Gugały (13:3). Łukasz Bregisz strzelił z dystansu, z piłką minął się Dawid Gliwski co zmyliło bramkarza strzyżowian i było 13:4. Ostatnie trafienie w meczu zaliczył Jakub Mazur (14:4).

Sobotnie mecze 6. kolejki FALP sędziował Pan Jan Dykas z Jasła.


Forfan Frysztak z pierwszym zwycięstwem, Dream Team gromi BGD! Forfan Frysztak z pierwszym zwycięstwem, Dream Team gromi BGD! Reviewed by Tomasz Bysiewicz on stycznia 13, 2018 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.