LS Trzcinica wygrywa z FC Ponalewce w powtórzonym meczuLiceum Sportowe z Trzcinicy pokonało FC Ponalewce 6:2 w powtórzonym meczu trzeciej kolejki Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej, który odbył się wyjątkowo w Gogołowie. Dzięki wygranej zespół z Trzcinicy objął prowadzenie w tabeli, gdyż ma lepszy bilans bramkowy niż Skarbek Gogołów. Po czterech kolejkach rywalizacji mamy tym samym dwie drużyny niepokonane.

FC PONALEWCE - LS TRZCINICA 2:6 (1:6)

Gole: Łukasz Grabski, Przemysław Banek - Szymon Sabik 2, Arkadiusz Urbanek 2, Kacper Konieczny, Artur Wójtowicz.

Przebieg meczu: 1:0, 1:1, 1:2, 1:3, 1:4, 1:5, 1:6 / 2:6.

Pierwszy strzał na bramkę oddał Szymon Sabik (Trzcinica), który nieudanie uderzył z dystansu. Na początku spotkania lekką przewagę posiadała drużyna FC Ponalewce i udokumentowała to wyjściem na prowadzenie po trafieniu Łukasza Grabskiego. Później jednak do głosu doszli piłkarze z Liceum Sportowego, którzy objęli znaczącą przewagę. Na 1:1 wyrównał Szymon Sabik a chwilę później kapitan Arkadiusz Urbanek wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Następnie kolejną bramkę strzelił Szymon Sabik (3:1) a potem premierowe trafienie w tym spotkaniu zaliczył Kacper Konieczny (4:1). W drużynie przeciwnej Łukasz Grabski spróbował swoich sił z dystansu, ale udanie interweniował Patryk Szostak. Na koniec pierwszej części gry Trzcinica zdobyła jeszcze dwa gole po uderzeniach Arkadiusza Urbanka (5:1) i Artura Wójtowicza (6:1). W drugiej połowie padła już tylko jedna bramka. Rozmiary porażki zmniejszył Przemysław Banek, który zdobył pięknego gola od poprzeczki. Zespół Liceum Sportowego oddał jeszcze kilka strzałów, ale bez efektu bramkowego. Próbowali m.in. Kamil Majka i Kacper Konieczny. W zespole FC Ponalewce na strzały zdecydowali się Dawid Witalec i Łukasz Grabski, ale bez powodzenia. Liceum Sportowe Trzcinica ostatecznie wygrało z FC Ponalewce 6:2 i zostało liderem tabeli.


LS Trzcinica wygrywa z FC Ponalewce w powtórzonym meczu LS Trzcinica wygrywa z FC Ponalewce w powtórzonym meczu Reviewed by Tomasz Bysiewicz on grudnia 21, 2017 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.