Frysztacka Amatorska Liga Piłkarska nabiera rozpędu, strzelecki wyczyn Trzcinicy!Frysztacka Amatorska Liga Piłkarska zainaugurowała rozgrywki! Zwycięstwa odniosły drużyny - MKS Skarbek Gogołów i Liceum Sportowe Trzcinica a zespoły Gminnej Akademii Piłkarskiej Frysztak i Turbo Kozaków podzieliły się punktami.

Wyniki piątkowych meczów 1. kolejki FALP:

GOSIR FRYSZTAK - MKS SKARBEK GOGOŁÓW 3:5

Gole: Mateusz Wielg 2, Sławomir Wiśniowski - Albert Jedziniak, Marcin Kuternoga, Adam Jedziniak, Krzysztof Jedziniak, Marcin Jedziniak.

NAM STRZELAĆ NIE KAZANO - LS TRZCINICA 1:14

Gole: Konrad Urbanek - Artur Wójtowicz 5, Kamil Majka 4, Szymon Sabik 2, Damian Kostrząb 2, Marcin Pec.

GAP FRYSZTAK - TURBO KOZACY 7:7

Gole: Kacper Czernicki 5, Piotr Sikorski, Kacper Sokołowski - Marek Ziobrowski 2, Michał Ciszewski 2, Grzegorz Janas, Sławomir Majewski, samobójczy.

W meczu otwarcia po zaciętym boju MKS Skarbek Gogołów pokonał GOSIR Frysztak 5:3. Początkowo nic nie wskazywało na takie rozstrzygnięcie, gdyż GOSIR prowadził 3:1 po pierwszej połowie. W drugiej odsłonie meczu jednak team z Gogołowa brylował na parkiecie i wyrównał stan rywalizacji a następnie przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W bramce GOSIR-u ze świetnej strony pokazał się Marek Armata, który zaliczył kilka efektownych parad.

W drugim spotkaniu ekipa Liceum Sportowego Trzcinica zmiażdżyła zespół Nam Strzelać Nie Kazano aż 14:1! W zwycięskim teamie, Artur Wójtowicz i Kamil Majka grali jak z nut. Pierwszy zdobył pięć goli a drugi skutecznie trafiał cztery razy do bramki rywali. Honorowego gola dla Nam Strzelać Nie Kazano zdobył Konrad Urbanek.

Ostatnie starcie zamykające pierwszy dzień ligowej rywalizacji przyniosło rezultat remisowy. Gminna Akademia Piłkarska Frysztak stoczyła niezwykle dramatyczny bój i zremisowała 7:7 z Turbo Kozakami. Najlepszym strzelcem tego meczu był Kacper Czernicki (GAP Frysztak), który zaaplikował drużynie przeciwnej aż pięć goli. Na uznanie z pewnością zasłużył bramkarz Damian Klisiewicz, który dwoił się i troił w bramce Turbo Kozaków.

Drużyny, które dziś grały zdobyły łącznie 37 bramek, więc kibice zgromadzeni na sali Szkoły Podstawowej we Frysztaku z pewnością nie mogli narzekać! Mecze prowadzone były w szybkim tempie i w ambitnej walce o każdy metr boiska. Wszyscy czekamy na kolejne spotkania i na jeszcze więcej emocji!

W sobotę 25.11.2017 r. kolejne mecze kończące pierwszą kolejkę. Zapraszamy drużyny oraz kibiców.

godzina 17:00 "Dream - Team" Strzyżów - "Forfan" Frysztak
godzina 18:00 "Apteka Różana" - BGD Glinik Dolny
godzina 19:00 "Profesorzy Futbolu" - "Gang Świeżaków"
godzina 20:00 "Stara Wataha" - "FC Ponalewce"

Wkrótce na stronie www.liga.frysztak.pl pojawią się zdjęcia zawodników, drużyn oraz skróty meczów. 


Frysztacka Amatorska Liga Piłkarska nabiera rozpędu, strzelecki wyczyn Trzcinicy! Frysztacka Amatorska Liga Piłkarska nabiera rozpędu, strzelecki wyczyn Trzcinicy! Reviewed by Tomasz Bysiewicz on listopada 24, 2017 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.